Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

brenda ne Rezidence | 105 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 2, i mobiluar, e rregulluar, jepet per afat te gjate. 6 muaj parapagim

Botuar me 23/09/2018
450,00 euro

PRANE OXHAKUT DHE AMBULANES NR.10,

hyrje ne rruge kryesore, | 140 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartamenti ndertes e re e viteve te fundit, me pamje xhami nga rruga kryesore. Me çertifikat pronesie, kati 2, 140 M2, Arredim totalisht i ri. Kati dyte i godines. Parkim nga para dhe pas nderteses. I pershtatshem per banim dhe biznese te ndryshme. Kjo oferte eshte vetem per 2 jave.

Botuar me 23/09/2018
850,00 euro/m2

TEK FRESKU, KOMPLEKSI KOTORI,

ne pallat te ri, | 108 M2 | 75.600 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2

Botuar me 23/09/2018
700,00 euro/m2

RR. “BRIGADA VIII”, NE BLLOK,

pallati Pinguli, | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, arredim bashkohor, dritare dopio xham. Orientim nga Jugu dhe me pame shume te bukur. Pallat i siguruar me kamera.

Botuar me 23/09/2018
600,00 euro

RR. “SAMI FRASHERI”,

MBI COLOSEUN, PRANE GJIMNAZIT "PETRONINI", | 85 M2 | 105.000 Euro

Ne pallat te ri, shitet 2+1 me hipoteke, sip, 85 M2, kati 10, hyrje e mobiluar, arredim modern, dritaret me pamje nga liqeni (Lindja) ambient me gjelberim. Hyrje me punime teper cilesore. Çmimi

Botuar me 23/09/2018
105.000,00 euro

OKAZION!! KOMPLEKSI PERBALLE PALLATEVE TE DELIJORGJIT,

prane karburant Kastrati, | 97 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 97 M2, kati 7, ashensor, Kompleks me infrastrukture te rregullt, me oborr perpara pallateve

Botuar me 23/09/2018
65.000,00 euro

RR. “NIKO AVRAMI”,

p.44, | 75 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 1, bosh, me oborr para te shfrytezueshem 100m², i pershtatshem edhe per biznes. Me hipoteke. Telefononi mbas ores 12:30.

Botuar me 23/09/2018
60.000,00 euro

RR. "IRFAN TOMINI",

pallat me tulla te bardha, | 74 M2 | 64.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, me pamje nga dielli. Me hipoteke. Vend parkimi per makine.

Botuar me 22/09/2018
64.000,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 110 M2 | 95.000 Euro

Tek Komuna ,100m mbi lulishten shitet apartament2+1+2 me cmim Okazion per vendodhjen qe ka . Apartamenti eshte me planimetri perfekte ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Zona ku ndodhet eshte zona me e preferuar te Komuna . Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 110 M2, 2 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 22/09/2018
95.000,00 euro

TEK ZOGU I ZI,

perballe Ring Center | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 9, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, garazh

Botuar me 22/09/2018
45,00 euro/muaj