Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITET

Zone e qet dhe prane unazes | 85 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe85 ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues me ...

Botuar më 19/11/2020
67.000,00 euro

YZBERISHT,

ne nje zone te mire | 113 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip, 113 M2, kati 5, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke. Hibri...

Botuar më 19/11/2020
68.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane kompleksit molla, tek bulevardi i ri. | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete, i mobiluar shume mire, orientim jug, me 3 kondicionere., 110 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Halili | 115 M2 | 109.250 Euro

Rruga e Dibres, Kompleksi Halili, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 115 m2 ne proçes Hipotekimi, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 tualete, kondicioner, ballkon. Apartamenti ka orientim nga Lindja.Çmimi i shitjes 109250 euro, i diskutueshem., 115 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
109.250,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Shkelqim Fusha | 90 M2 | 30.000 Leke

Komuna e Parisit, Rruga Shkelqim Fusha, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 90 m2, kati i 5 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjent gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
30.000 leke/muaj

LIQENI I THATE

Kompleksi FZ | 129.20 M2 | 132.947 Euro

Tek Liqeni i thate, shitet nje super apartament dubleks.Tek Liqeni i Thate, ne kompleksin FZ, shitet nje apartament dubleks. Apartamenti ka pamje te lire dhe panoramike nga liqeni i thate me orjentim Lindje,, 129.20 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
132.947,00 euro

ISH STACIONI I FUNDI I TIRANES SE RE

Ish Stacioni i fundi i Tiranes se Re | 106 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 106 m² (106 m2) me Hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit),1 tualete , 2 ballkone , depo magazinimi, 2 kondicioner, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 106 M2, Property ID :4121487 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/11/2020
90.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

PERBALLE RESTORANT FLOGA | 100 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1 totalisht i rinovuar me qira ne Rrugen e "Elbasanit".Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim duke qene fare prane Liqenit Artificial,Qendres se Kryeqytetit, dhe zones se ish Bllokut.Apartamenti ndodhet prane te gjithe faciliteteve te nevojshme si farmaci, zinxhiri arsimor (cerdhe , kopshte, shkolla, universitete),qender tregtare, 100 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/11/2020
350,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA

prane qendres globe | 85 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, 2 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, ne pallat parafabrikat, me certifikate pronesie. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 27/11/2020
63.000,00 euro

BLLOKU I VILAVE SELITE

Rruga Rasim Kalakulla | 140 M2 | 450 Euro

Jepet apartament tek blloku i vilave i mobiluar ne menyre bashkekohore, i ndodhur ne katin e dyte te nje vile private, me oborr,vendparkim,verande te madhe. Aapartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon,verande si edhe tualet., 140 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/11/2020
450,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Prane Gjimnazit Sami Frasheri | 126 M2 | 330 Euro

Jepet apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore i tipologjise 2+1 i ndodhur ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Zone e qete prane te gjitha fasiliteteve., 126 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/11/2020
330,00 euro/muaj
)