Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA 5 MAJI

Shkolla Tirana Jone | 93 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga 5 Maji, Shkolla Tirana Jone, 93 M2, 85.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e re, kati 3, ashensor
1 ballkon, vendparkim, oborr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 banjo+blk ne pallat te ri me hipoteke.Kati i 3 i banimit.Pallat 7katesh me ashensor dhe punime shume cilesore,me termoizolimApartamenti eshte i mobiluar me mobilje te reja dhe cilesore.Me parket vetrata dopio xham.Banjot te dyja me dritare.Shume pak i banuar.Pallati ka oborr me lulishte dhe stola.Administrohet shume mire dhe pastrohet cdo dite.Vend parkimi dy kate nentoke., 93 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

85.000,00 euro

Botuar më 23/03/2020

Telefon
Email
)