Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR."RRAPO HEKALI"

100 meter mbi Big Market, Pall Colombo 2 | 80 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr."Rrapo Hekali", 100 meter mbi Big Market, Pall Colombo 2, 80 M2, 35.000 leke
5 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
1 ballkon, vendparkim
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, apartamenti eshte plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore gati per banim dhe disponon dhe vendparkim ne katin -1 te pallatit.

35.000 leke/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)