Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELITE

perballe postes | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, e kompletuar

Botuar më 18/06/2018
25.000 leke

GJYKATA E SHKALLES SE I

jepet me qera | 75 M2 | 30.000 Leke

2+1, 75 M2, kati 1, per biznese dhe zyra

Botuar më 18/06/2018
30.000 leke

UNAZA E RE

kompleksi Green City | 107.5 M2 | 66.650 Euro

Shitet 2+1, 107.5 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 18/06/2018
620,00 euro/m2

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 98.58 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 98.58 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 18/06/2018
62.000,00 euro

UNAZA E RE

VILA L | 106 M2 | 63.500 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 18/06/2018
63.500,00 euro

TEK BRRYLI,

ne zone te mire, | 72.5 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 72.5 M2, kati 2, me hipoteke dhe rivleresim

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

pas Hotel Mondial | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 18/06/2018
30.000 leke

21 DHJETORI

AFER POLICIS BASHKIAKE | 90 M2 | 300 Euro

Jepet ME qera aprtamenti 2+1 me siperfaqe te brendshme 65m2+25m2 verand ne nje zone shume te mire dhe shume te qet me park ndejtje perpara dhe fusha sportive per femijet, 90 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mobilimi i ri modern i sapo perfunduar

Botuar më 18/06/2018
300,00 euro/muaj

RR.RAMAZAN SHIJAKU

prane stacionit te trenit | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri

Botuar më 18/06/2018
40.000 leke/muaj

LAPRAK

pa vajt te spitali ushtarak | 65 M2 | 5.000.000 Leke

SHITET, 65 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, ME HIPOTEK

Botuar më 18/06/2018
5.000.000 leke