Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku në rrugën e “Sotir Caci” | 120 M2 | 68.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Sotir Caci” pranë “Bi...

Botuar me 26/09/2018
68.000,00 euro

ISLAM ALLA

Myslym Shyri | 110 M2 | 800 Euro

Ne rrugen "Islam Alla", prane Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1. A...

Botuar me 24/09/2018
800,00 euro/muaj

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

RR.QEMAL STAFA

50 m mbi Shkollen E Kuqe | 98 M2 | 98.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: shume e mire

Botuar me 26/09/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA ALI VISHA

150 m nga Shkolla e Baletit, afer Higjenes | 98 M2 | 390 Euro

Jepet me qera 2+1 e mobiluar, pallat i Ri 6 katesh i vitit 2011 me ashensor dhe mundesi vendparkimi, 98 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone

Botuar me 26/09/2018
390,00 euro

RRUGA BEDRI KARAPICI

Perball Birra Tiranes | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet shtepi private me qera 2+1 vendparkim preferohen familjare ose cift, 80 M2, kati 1, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 26/09/2018
25.000 leke

VASIL SHANTO

perballe Diplomat 1 | 80 M2 | 15.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap. 2+1, 80 M2, i mobiluar, aktualisht jeton nje vajze

Botuar me 26/09/2018
15.000 leke

FRESKU

Fresku në rrugën e “Sotir Caci” | 120 M2 | 68.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Sotir Caci” pranë “Big Marketit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 120m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje si dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Korridor shpërndarje • Ballkon Detaje të tjera • Bosh, 120 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 26/09/2018
68.000,00 euro

ZOGI I ZI

Kullat Qatar Center. | 120 M2 | 450 Euro

Informacion mbi apartamentin: Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon:, 120 M2, 3 ambjente, kati 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, • I investuar. Mobilim I ri. Orientimi Lindje. I shtruar me Parket. Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home Property

Botuar me 26/09/2018
450,00 euro/muaj

RR. KODRA E DIELLIT

Ne Krah te Kopshtit Botanik | 100 M2 | 115.000 Euro

!!! OKAZION !!! super apartament i mobiluar2+1+WC+Bllk ,Apartamenti ka sipërfaqe totale 100 m2, kati i 2 pallat 8 katësh orientim jug-lindje.Punime shumë cilësore, pallat me administrim dhe mirëmbajtje, ashensor, grila , dritare dopio xham, kondicionim, parket druri. Me certifikatë pronësie, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100 m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar me 26/09/2018
115.000,00 euro

RR. ISA BOLETINI

Te Selvia | 108 M2 | 125.000 Euro

Super Okazion!!!!!!Aprtament 2+1+2WC+2Bllk te Selvia nën cmimin e zonës.Apartamenti ka sipërfaqe totale 108 m2, kati i 3 pallat 5 katësh orientim jug-lindje.Punime shumë cilësore, pallati sapo ka perfunduar, vetëm dy hyrje në kat, ashensor, sistem kapotë, grila ,dritare dopio xham, sistem ngrohje-ftohje qendrore. Tualet me dritare. Ne cmimi perfshihet edhe nje siperfaqe parkimi 44m2, 108 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties. Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar me 26/09/2018
125.000,00 euro

TEK FRESKU RRUGA MUHAMMED DELIU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 114 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 totalisht I mobiluar modern, 114 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Uji dhe drita 24 ore

Botuar me 26/09/2018
17.000 leke/muaj

RR. E KAVAJES

Prane Kishes Katolike | 110 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1+2Tualete+Bllk, sipërfaqe 110 m2, kati i 1 në pallat 10 katësh, i mobiluar me çdo gjë.Çdo dhomë me kondicioner, jepet për afat të gjatë. Dy muaj parapagim., 110 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties. Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar me 26/09/2018
350,00 euro/muaj