Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR.DON BOSKO, KULLA 4

Kompleksi Vizion Plus | 74.5 M2 | 78000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr.Don Bosko, Kulla 4, Kompleksi Vizion Plus, 74.5 M2, 78.000 euro i diskutueshem
1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 3, ashensor
Vendparkim
Përshkrim

74.5 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne apartament jane bere investime te brendshme cilesore me vetrata termike dhe te izoluar nga zhurmat e jashtme, shume ekonomik dhe me hipoteke

78.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon