Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

NE QENDER TE KOMBINATIT

Rruga Ali Kelmendi, pallati 5, shkalla 3, ap. 18 | 75 M2 | 48.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 2, bosh. Me hipoteke. I pershtatshem per banese ose cdo lloj aktiviteti. Mundesi per tu bere me 2 kate, me shkalle te brendshme

Botuar më 19/03/2019
48.000,00 euro

RR. MINE PEZA

perballe me rajonin 3, me pamje nga rruga | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, teresisht e rikonstruktuar pjeserisht e mobiluar ka dher nje verande. paradhenie 2 muaj

Botuar më 19/03/2019
300,00 euro

STACIONI TRENIT

pallati Usluga | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, e kompletuar.

Botuar më 19/03/2019
350,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

kompleksi me i mire ne Tirane Kika, 2 me termoizolim, kamera, | 78.5 M2 | 105.975 Euro

Shitet 2+1, 78.5 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar, ballkon, sistem ngrohje/ftohje. Me hipoteke.

Botuar më 19/03/2019
105.975,00 euro

MBRAPA CASA ITALIAS,

tek karburant Bolv-Oil, buze rruge, | 101 M2 | 57.000 Euro

Ne pallat te ri te sapo perfunduar, shitet 2+1, 101 M2, 2 banjo, )nje banjo me dritare), 2 ballkone, me ashensor, kati 6 (I parafundit), ashensor. Dokumenta ne proçes hipotekimi.

Botuar më 19/03/2019
57.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT,

PALLATI FIZARMONIK ME PAMJE NGA SHKOLLA E BALETIT DHE XHAMIA | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1 e arreduar me paisje zyre, 85 M2, kati 3

Botuar më 19/03/2019
300,00 euro

SHESHI KARL TOPIA

KULLA 1 | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 5, ashensor, gjendja: shume e mire, aktualisht i dhene me qera. Sherben edhe per zyra, shoqata, aktivitete te ndryshme biznesi

Botuar më 19/03/2019
400,00 euro

MBRAPA HOTEL MONDIALIT

kompleksi HomePlan | 75 M2 | 270 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, 2 kondicioner, 2 TV

Botuar më 18/03/2019
270,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jeper me qera 2+1, 100 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti jepet per here te pare me qera.

Botuar më 18/03/2019
370,00 euro/muaj

RRUGA "FUAT TOPTANI"

Prane Vilave Gjermane | 100 M2 | 95.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 18/03/2019
95.000,00 euro