Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 117 M2 | 70.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
70.000,00 euro

RR. ‘DIBRES”,

prane Spitalit Nene Tereza | 64 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, siperfaqja, 64 M2, kati 3, i mobiluar, jepet me afat kohore jo me pak se 1 vit. Cmimi

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke

RR. “KAVAJES”, PALLATI MBRAPA KISHES KATOLIKE,

ne pallat te ri, | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, verande, orientim nga Lindja dhe Perendimi. E kompletuar, arredim bashkohor, hyrje e shtruar me parket.

Botuar më 26/03/2019
500,00 euro

RR. ”DURRESIT”, PERBALLE ME PASTICERI FLORA, NGJITUR ME AMBASADEN E VATIKANIT,

mbi dyqanin e luleve, | 76 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 76 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, hyrje totalisht e rregulluar dhe rikonstruktuar, teper komode, ballkon me pamje nga rruga e Durresit, me orientim dhe nga Jugu. Hyrje shume e ngrohte.

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

RR. HAXHI DALLIU

100m mbi Prokurorine | 65 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2, kati I 5 në pallat te ri 7 kate, me ashensorOrganizohet në dhomë ndenjeje - gatim, tualet, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi për femije,E mobiluar totalisht, kondicionerOrientim lindje-veri-perendimShume e mire edhe per investim., 65 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr.Myslym Shyri 100m mbi unaze, Facebook, Insta: Reji's Properties. Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 25/03/2019
68.000,00 euro

UNAZA E RE

tek pallati 2 Palmat | 85 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 25/03/2019
25.000 leke

RRUGA BARDHYL

NE AFERSI TE SHKOLLES KONGRESI I LUSHNJES, BUZE RRUGES | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, pallat ekzistues, eshte agjensi Elite Real Estate

Botuar më 25/03/2019
30.000 leke

PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR

shkolla e bashkuar | 60 M2 | 41.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 25/03/2019
41.000,00 euro

FRESKU

Pika e gazit | 104 M2 | 57.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke, punime ekstra cilesore

Botuar më 25/03/2019
57.000,00 euro

2+1 PER SHITJE NE FRESK

Rruga Teleferikut | 96 M2 | 57.000 Euro

96 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi

Botuar më 25/03/2019
57.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Afer Oslo | 110 M2 | 350 Euro

Orientim veri-jug, 2 kondicionere, 110 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, korridor shperndares - Future Home Ali Demi

Botuar më 25/03/2019
350,00 euro/muaj