Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Prane Vila L | 94 M2 | 61.000 Euro

2+1 , me hipoteke, 94 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi...

Botuar më 25/05/2019
61.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja | 90 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Jordan Misja" pranë hipotekës. Apartamen...

Botuar më 24/05/2019
85.000,00 euro

TRENI

Kompleksi Usluga | 114 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri, 114 M2, 1 ...

Botuar më 21/05/2019
110.000,00 euro

DON BOSKO

ne fillim te rruges | 94 M2 | 90.000 Euro

Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjneti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon...

Botuar më 17/05/2019
90.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

tek Pazari Ri | 105 M2 | 126.000 Euro

Shitet 2+1+2 banjo, 105 M2, me ballkon, me hipoteke, kati III. Telefonatat nga ora 8.00-13.00 dhe 16.00-21.00

Botuar më 26/05/2019
126.000,00 euro

RR. “ABDYL FRASHRI”

p.1 | 58.64 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, kati III, pjeserisht e kompletuar, 58.64 M2, me hipoteke. 70.000 E

Botuar më 26/05/2019
70.000,00 euro

OKAZION! BLLOKU VASIL SHANTO,

perballe Kesh-it, | 104 M2 | 95.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip. e brendshme e shfrytezueshme, 104 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, Shitet e mobiluar me kushte bashkohore, e shtruar me parket, dritare dopio xham, pallat I ri. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 26/05/2019
95.000,00 euro

OKAZION! ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

rr. “Irfan Tomini”, | 125 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 125 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, depo, bosh, Me hipoteke

Botuar më 26/05/2019
85.000,00 euro

SIRI KODRA

blloku i magazinave | 87 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 87 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2019
20.000 leke/muaj

LAGJIA ALI DEMI

Rr. "Millosh Shutku", prane markates se vjeter | 100 M2 | 36.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, i mobiluar, totalisht me kushte bashkohore, me ashensor, pallat i ri. Me internet, mundesi per garazhd. E lire ne dt. 10 Qershor.

Botuar më 25/05/2019
36.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Kika 1 | 100 M2 | 370 Euro

Jepet apartament me qera. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Pajisjet elektroshtepiake jane te gjitha te reja. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor., 100 M2, 1 banjo

Botuar më 25/05/2019
370,00 euro

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU tek UKT | 110 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 110 M2, pjeserisht i mobiluar, ka dhe pa mobiluar

Botuar më 25/05/2019
26.000 leke/muaj

ZOGU I ZI

perballe Ring Center | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2019
500,00 euro/muaj

YZBERISHT

Perballe karburant Anel | 110 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ka punime cilesore si dhe ne zonen me te mire ne yzberisht, ka pozicion shume te mire me diell gjate gjithe dites., 110 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2019
65.000,00 euro