Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

prane shkolles Ali Demi | 96 M2 | 70.000 Euro

Me hipoteke, orientimi veri-jug, i investuar, 96 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, ...

Botuar më 22/05/2019
70.000,00 euro

TRENI

Kompleksi Usluga | 114 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri, 114 M2, 1 ...

Botuar më 21/05/2019
110.000,00 euro

DON BOSKO

ne fillim te rruges | 94 M2 | 90.000 Euro

Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjneti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon...

Botuar më 17/05/2019
90.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 70.5 M2 | 62.000 Euro

Me hipoteke, orientim lindje-perendim, 70.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2...

Botuar më 16/05/2019
62.000,00 euro

BLV GJERGJ FISHTA

prane Gjykates se rrethit | 75 M2 | 250 Euro

Kerkojme vajza per ndarje qeraje, 75 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2019
250,00 euro/muaj

RR. NDRE MJEDA

prane klubit Partizani | 93.5 M2 | 88.825 Euro

Shitet 2+1, 93.5 M2, kati 3, ashensor, 1 ballkon, me hipoteke, pallat i vitit 2003, i mir investuar, shitet 70% i mobiluar per arsye largimi nga Shqiperia

Botuar më 23/05/2019
88.825,00 euro

XHOMLLIKU SHESHI SHTRAUS

Sheshi Shtraus | 70 M2 | 55.000 Euro

Ne Tirane prane Xhomllikut Sheshi Shtraus SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenie,kuzhine me vete,korridor,ballkon dhe nje tualet me dritare. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 55.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/05/2019
55.000,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

ish Kompleksi Partizani | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 23/05/2019
400,00 euro

PAS UET-SE

rr. "Shefqet Musaraj" | 92 M2 | 119.600 Euro

Shitet ambjent, 92 M2, kati 1, 2 banjo, me Hipoteke, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti (ka funksionuar si bar kafe)

Botuar më 23/05/2019
119.600,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 totalisht I mobiluar, 96 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 23/05/2019
20.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

150 metra poshte Restorant Gjeli, ne fund te rruges Don Bosko | 90 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per afat te gjate. Mobilim ka vetem k/bufene, kolltuqet dhe lavatrice. Vetem familje. Garancia nje qera mujore. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 23/05/2019
26.000 leke/muaj

MINE PEZA

Prane lokal Oslo | 65 M2 | 63.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek zona e Mine Pezes,ne pallat ekzistues, 65 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire

Botuar më 23/05/2019
63.000,00 euro

BURREL

lagjia Partizani, informatika | 60 M2 | 3.300.000 Leke

Shitet 2+1, 60 M2, kati 6, i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 23/05/2019
3.300.000 leke

UNAZA E RE

50 metra nga karburant Kastrati | 134 M2 | 91.120 Euro

Shitet 2+1, 134 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, banjot me dritare, shkalla me ndricim natyral, me kundrabufe, pozicion fantastik per zonen, me Hipoteke

Botuar më 23/05/2019
91.120,00 euro