Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

tek pallati me shigjeta | 70 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3. Mundesi kembimi ne zonen 21 Dhetori dhe Vasil Shanto. Me dokumenta te rregullta

Botuar me 15/11/2018
65.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”

prane Disko Calvin | 97 M2 | 400 Euro

Kompleksi Gener II, Jepet me qera ose shitet 2+1+2banjo+ballkon I cili komunikon me te treja dhomat, 97 M2, kati 5 me ashensor, pjeserisht e kompletuar, me hip[poteke te rregullt. Shitet 125.000 E dhe qera

Botuar me 15/11/2018
400,00 euro

NE FUND TE RRUGES MINE PEZA

tek Zogu i zi | 105 M2 | 131.250 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, me hipoteke, uje 24 ore, apartament cilesor, me pozicion jug-perendim, e kompletuar luks, shitet me te gjitha pajisjet per arsye emigrimi

Botuar me 15/11/2018
1.250,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT II,

siper Universitetit, | 100 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dubleks, 100 M2, i mobiluar, hyrje me punime dhe arredim bashkohor, preferohen te huaj, (jo agjensi).

Botuar me 15/11/2018
65,00 euro

PRANE TREGUT TE MADH

mbrapa Concord | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
30.000 leke

RRUGA "VASO PASHA"

PAS JURIDIKUT | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2

Botuar me 14/11/2018
35.000 leke

RR. "VACE ZELA",

tek Glob Center, | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
22.000 leke

TEK BLLOKU,

perballe Tutestetika, | 106 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1+ambient ndenje me vehte, 106 M2, 1 ballkon, bosh, kuzhine e kompletuar, ka funksionuar si zyre

Botuar me 14/11/2018
60,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

Tek Sheshi Willson | 112 M2 | 172.000 Euro

Tek Sheshi Willson, Shitet Apartament 2+1, 112 m2, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: 1 dhome ndjenje, kuzhina, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome per femije, tualetin dhe dy ballkone ne secilen dhome dhe nje gardeorope. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet dhe eshte me orientim perendim-lindje., 112 M2, 2 banjo, Eshte me dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar. Kontakto tani Ardin : +355676023888 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
172.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

Rruga Tefta Tashko | 103 M2 | 110.000 Euro

TeK Blv. Zhan D'Ark shitet apartamenti 2+1 ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje. Apartamenti disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara., 103 M2, 2 banjo, Kontaktoni tani Jonen ne numrin e telefonit per nje vizite ne prone +355676088400 - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
110.000,00 euro