Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MINE PEZA"

mbrapa Karburant Gazhelit | 80 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr. "Mine Peza", mbrapa Karburant Gazhelit, 80 M2, 35.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, 80 M2, hyrje e mobiluar dhe e rikonstruktur. Jepet vetem per familjare per afat te gjate kohor ose te huaj

35.000 leke

Botuar më 15/08/2019

Telefon