Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 13/02/2020
82.000,00 euro

TEK ASTIRI

mbi Bojrat Doc Color, pallati i Bar OSLO | 100 M2 | 28.000 Leke

Buze rruges kryesore, me pamje nga Tirana, jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, me ashensor. I kompletuar. Preferohen familjare.

Botuar më 21/02/2020
28.000 leke

OKAZION LAPRAKE

PRANE FUSHES | 117 M2 | 87.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne laprake me siperfaqe 117m2 ne katine e 3 banimi ne nje pallat te sapo perfunduar dhe teper cilesor me termoizolim sistem kapot etj. apartamenti ka nje planimeti te rregullt me 2 dhoma gjumi nje sallon banjo, dhe 2 ballkone me hipoteke, 117 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2020
87.000,00 euro

RRUGA "MIHAL GRAMENO",

ngjitur me shkollen | 97.6 M2 | 84.912 Euro

Shitet 2+1, 97.6 M2, kati 4, 2 ballkone, Me dokumenta te rregullta. Pallat i ri

Botuar më 21/02/2020
84.912,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

perballe Oshe | 121 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 6, pa ashensor. Hyrje e rregullar dhe mobiluar, 2 banjo. Me hipoteke.

Botuar më 21/02/2020
110.000,00 euro

RR. THOMA KOXHAJ

komleksi Ales | 105 M2 | 73.500 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, 7 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, mobilim modern dhe cilesor, perfshihet ne cmim

Botuar më 21/02/2020
73.500,00 euro

ISH FUSHA

e Aviacionit | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, mobiluar ne menyre bashkohore e pabanuar me pare.Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket, te bollshme dhe te ndricuara

Botuar më 21/02/2020
400,00 euro/muaj

RR. "KOSOVAREVE"

ngjitur me shkollen Marlin Barleti, 100m nga Liqeni | 111 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1+2banjo+4 ballkone, 111 M2, kati 5, i bosh. Pamja jug perendim. I pershtatshem per banim ose zyra. 400 E ne muaj

Botuar më 21/02/2020
400,00 euro

RR. “SULEJMAN PASHA”, NE QENDER TE TIRANES,

Sheshi Skenderbej | 86 M2 | 95.000 Euro

Ne pallat 6-katesh, shitet ap. 2+1, 86 M2, kati 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar, sistem ngrohje/ftohje, hyrje totalisht e rikonstruktuar, me oxhak funksional, tualet me xhakuzi.

Botuar më 21/02/2020
95.000,00 euro

RR. “PETRONINI LUARASI”, HYRJA 41, AP. 14/1,

prane shkolles Baletit | 86 M2 | 100.000 Euro

Ne pallat te ri 10-katesh, shitet 2+1, 86 M2, kati 6, ashensor, hyrje e mobiluar dhe rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 21/02/2020
100.000,00 euro

TEK FUSHA E AVIACIONIT

jepet me qera | 86 M2 | 380 Euro

2+1, 86 M2, kati 10, ndodhet ne nje kompleks mjaft te mire. Apartamenti jepet totalisht i arreduar dhe i pabanuar.

Botuar më 21/02/2020
380,00 euro/m²
)