Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!! RRUGA KOSOVAREVE

buze rruges | 131 M2 | 139.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete + garderobe. Sip, 131 M2, kati 9 jo i fundit. Pallat ...

Botuar më 11/01/2021
139.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

. | 135 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 135 m2 neto dhe 123 m2 bruto.Apartamenti shitet bosh.I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume na kontaktoni., 135 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
140.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Prane klinikes Ikeda | 105 M2 | 78.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2+1 , prane klinikes Ikeda. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, i shtruar me parket. Per me shume na kontaktoni., 105 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
78.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

2 min | 115 M2 | 160.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 prane Liqenit Artificial, ne rrugen Sami frasheri. Apartamenti eshte i mobiluar. Per me shume na kontaktoni., 115 M2, kati 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
160.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

afer Rezidences Kodra e Diellit 1 | 105 M2 | 500 Euro

Apartamenti eshte shume mire i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme, 105 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
500,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

afer Rezidences Kodra e Diellit 1 | 105 M2 | 500 Euro

Apartamenti eshte shume mire i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme, 105 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
500,00 euro/muaj

YZBERISHT TIRANE

eco market | 114 M2 | 70.680 Euro

2+1 OKAZION 620 euro m2, 114 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2021
70.680,00 euro

RR. PETRO MARKO

Afer shkolles Hasan Vogli edhe Servic Nano | 75 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2021
62.000,00 euro

YZBERISH TIRANE

Eco market | 114 M2 | 70.680 Euro

Shitet apartament 2+1 per arsye emigrimi, 114 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2021
70.680,00 euro

TEK HIPOTEKA

Rruga Panorama | 98 M2 | 135.000 Euro

SHITET super apartament 2+1 ,ndodhet ne pallat te ri ,ndertim i 2020 ,i mobiluar ne menyre bashkekohore me mobilje te ardhura nga Bali/Indonezia,i shtruar i gjithi me parket ,me hipoteke te rregullt, 98 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 16/01/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 90 M2 | 400 Euro

Jepet apartament me qira ne kodra e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore me te gjitha orendite e reja . Real Home (agjensi imobiliare), 90 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
400,00 euro/muaj
)