Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "KONGRESI MANASTIRIT",

prane Spitalit te Femijeve, | 85 M2 | 30.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 1, i mobiluar, i pershtatshem dhe per biznes

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr. "Kongresi Manastirit",, prane Spitalit te Femijeve,, 85 M2, 30.000 leke
I mobiluar, kati 1
30.000 leke

Botuar më 17/05/2018

Telefon