Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. KONGRESI I MANASTIRIT

Tek gjimnazi "A.Z. Cajupi" | 61 M2 | 52500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. Kongresi i Manastirit, Tek gjimnazi "A.Z. Cajupi", 61 M2, 52.500 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 6
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar 52500 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6katesh afer shkolles A.Z. Cajupi. Ka nje hapesire prej 61m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 61 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

52.500,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email