Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane kompleksit Delijorgji | 110 M2 | 400 Euro

Rruga e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 110 m2, kati i 6 me ashensore ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Orientim Veri-Lindje, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

poliklinika zonja e keshillit te mire | 90 M2 | 450 Euro

Rruga e Kavajes, te poliklinika zonja e keshillit te mire, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati i 4 pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me Diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
450,00 euro

BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi | 85 M2 | 500 Euro

Rruga Perlat Rexhepi, afer Xheko Imperial, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 85m2, kati i dyte me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualeti. Orientimi me Diell, 85 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Astir | 96 M2 | 83.000 Euro

Ne Astir shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 96 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 11-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar., 96 M2, Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet, 1 koridor - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
83.000,00 euro

TEGU

Prane nje Kompleksi Luksoz | 140 M2 | 290.000 Euro

SHITET SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE NDER KOMPLEKSET ME LUKSOZE NE TEG.Super apartamenti ka nje siperfaqe 140m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi njera prej tyre me vask graniti ne dhome+ 1 banjo dhe nje sallon i madh. Siguria dhe qetesia brenda kompleksit kombinuar me hapesirat e bollshme dhe komfortin japin kenaqesine dhe nje jetese luksoze., 140 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
290.000,00 euro

DURRES

Vila e Zogut. | 100 M2 | 33.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+ ballkon ne Durres.Me kontrate porosie.Apartamenti ka hapesira dhe planimetri shume te mire me organizim perfekt., 100 M2, 3 ambjente, totali i kateve 4, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 03/12/2020
33.000,00 euro

DURRES

Prane Viles se Zogut | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet super apartamenti 2+1+2 ne Durres .Apartament panoramik dhe gjithashtu me hipoteke., 125 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 03/12/2020
135.000,00 euro

TE FRESKU

Te Rruga Thesarit | 103 M2 | 43.000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 , me vendodhje perfekte . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri, dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte:, 103 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
43.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Te Mbikalimi | 94 M2 | 84.000 Euro

Te Kodra E Diellit shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 94 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 5-katesh me ashensor. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites, 94 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
84.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti zoologjik | 87 M2 | 108.750 Euro

Apartament 2+1+ballkon,me hipoteke,orientim jug-perendim,pallat i ri me ashensor,konfiguracion super,ska kolona fare,kati i 3-te banim, 87 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 03/12/2020
108.750,00 euro
)