Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 97 M2 | 88.000 Euro

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Botuar më 17/09/2019
88.000,00 euro

BESIM ALLA

Bar Britania | 119 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartamenet 2+1, 119 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngre...

Botuar më 14/09/2019
74.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Ne Kryqezim Me Rrugen Haxhi Hysen Dalliu Perball Me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 97.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke, 93 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 ba...

Botuar më 12/09/2019
97.000,00 euro

RRUGA PAVARËSIA

Buzë rrugës Ura e Dajlanit- Plepa, Sektori ILIRIA, rrethrrotullimi i bllokut të vilave qeveritare. | 114 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, 7 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i përshtatshëm për 4 persona, studentë

Botuar më 20/09/2019
20.000 leke/muaj

UNAZA RE

tek Bar- kafe Oslo | 127 M2 | 88.900 Euro

Shitje 2+1, 127 M2, 5 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 20/09/2019
88.900,00 euro

RRUGA PETI

Kopshti Zoologjik | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
32.000 leke/muaj

DURRES PRANE GJIMNAZIT NAIM FRASHERI

Gjimnazi Naim Frasheri | 56 M2 | 5.800.000 Leke

Ne Durres prane gjimnazit Naim Frasheri dhe stadiumit Niko Dovana buze rruge SHITET apartament ose dyqan me sip neto 56 m2. Ap ndodhet ne katin e pare dhe eshte i ndare ne nje pjese dyqan dhe ne tjetren banim. Mund te sherbeje i gjithi si banese ose si dyqan, punishte, rrobaqepesi,parukeri etj.Cmimi 5.800.000 leke.Per cdo informacion kontakt neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 56 M2, 3 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/09/2019
5.800.000 leke

SHKOZE

Shkoze | 125 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane ne Shkoze prane TV News 24 mes gjelberimit,qetesise dhe ajrit te paster jepet me QERA apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridor,soggiorno me oxhak dhe kuzhine, tualet me dritare dhe nje ballkon i madh. Apartamenti ka dhe parkim ne oborr si dhe bace. Cmimi 25.000 leke/muaj Cel. 0684109062, 125 M2, 3 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke/muaj

PLAZH DURRES PERBALLE ME HOTEL ADRIATIKUN

Plazh Durres perballe me Hotel Adriatikun | 115 M2 | 60.000 Euro

Ne Durres ne plazh prane Postes Shqiptare SHITET apartament 2+1 me sip 115 m2. Apartamenti qe ndodhet ne pallat te ri me ashensor eshte i mobiluar totalisht dhe me punime cilesore.Ai perbehet nga 2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete dhe nje ballkon. Disponon Certifikate PronesieCmimi 60.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 115 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
60.000,00 euro

NE RRUGEN E ELBASANIT

pran Shkolles se Baletit | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, sip, 130 M2, ka dy banja eshte i mobiluar totalisht, kati 3, pallat i ri,ambjenti eshte i qete, i paster me shume drite

Botuar më 20/09/2019
400,00 euro

PLAZH DURRES PRANE HOTEL ADRIATIK

Plazh Durres prane Hotel Adriatik | 82 M2 | 50.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Adriatik SHITET ap 2+1 me Sip 82 m2. Ap ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete dhe 1 ballkon panoramik me pamje nga deti dhe pishinat.Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 82 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
50.000,00 euro

ISH BOBINAZHI DURRES

Ish bobinazhi Durres | 121 M2 | 72.000 Euro

Ne Durres prane ish bobinazhit SHITET ap 2+1 me sip totale 121 m2, sip neto 111,6 m2.Ap ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie,2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i orientuar i gjithi nga Jugu dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 72.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 121 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/09/2019
72.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Perballe Policise Bashkiake | 95 M2 | 79.000 Euro

Shitet 2+1, 95 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, orientimi jug

Botuar më 20/09/2019
79.000,00 euro