Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. Irfan tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes s e re, 100 M2, 85.000 euro
Përshkrim

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totalisht e rikonstruktuar me punime shume cilesore, e mobiluar luks me mobilje te reja. me dokumenta te rregullta, hipoteke dhe rivleresim

85.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon