Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. 'IRFAN TOMINI",

prane BIU market, | 73 M2 | 650000 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 73 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, kati IV jo i fundit, me hipoteke dhe rivleresim, parafabrikat

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. 'Irfan Tomini",, prane BIU market,, 73 M2, 650.000 euro i diskutueshem
1 banjo, gjendja: e mire
650.000,00 euro

Botuar më 20/06/2018

Telefon