Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

NE FILLIMI TE RR. “KOMUNA PARISIT”, 100M LARG STADIUMIT DINAMO DHE 100M

larg Qendres sportive Dinamo, | 100 M2 | 4.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, kati II banim, banjo e madhe me dritare, sallon i madh. (Ose shitet 93.000 Euro). Angjesisa imobilare RAM, rr. "Sulejman Delvina" 11, Posta nr.8

Botuar më 24/05/2018
4.000 leke

LAPRAKE

perballe me El Centro, | 86 M2 | 65.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 86 M2, hyrje e mobiluar, kati II, me garazh personal, dokumenta ne proces legalizimi

Botuar më 24/05/2018
65.000,00 euro

RR."FROSINA PLAKU"

perballe shkolles Gustav Maja | 104 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, vetem k/bufe

Botuar më 24/05/2018
30.000 leke

PRANE TREGUT ELEKTRIK NE TIRANE

Rr. "Petro Nini Luarasi" | 107 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ballkoni eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.Ofron administrim, ashensor dhe siguri 24-ore.Perfshire ne cmim ofrohet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem., 107 M2, kati 5, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, koridor. Punime cilesore: si muret me gips, ndricim me spote te ndryshme dhe dritaret te pajisura me grila persiane. i pa banuar me pare,

Botuar më 24/05/2018
350,00 euro/muaj

RR. ‘IRFAN TOMINI”,

ngjitur me KESH | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, 3 kondicioner, arredim modern, kati III, me ashensor, Jepet per familjare ose te huaj

Botuar më 24/05/2018
40.000 leke

OKAZION!!! LAPRAKE, KOMPLEKSI GINTASH,

pallati S, | 107 M2 | 80.250 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi me çmim OKAZION

Botuar më 24/05/2018
750,00 euro/m2

TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK,

200m ne drejtim te liqenit te thate, ne vije te pare, | 105 M2 | 94.500 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 2, bosh, me hipoteke

Botuar më 24/05/2018
900,00 euro/m2

RR. IRFAN TOMINI

Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re | 93 M2 | 35.000 Leke

Shtepi private 4-kateshe,jepet me qira kati i 3. Shtepia ka drejtimi veri-jug. Ndricim dhe ajrim natyral shume te mire, 93 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepia ka qene e banuar nga vete pronaret e saj dhe mobilimi i eshte lene i paprekur. Ndodhet ne nje zone te qete. Kerkohen njerez familjare dhe serioze

Botuar më 24/05/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA URA

Prane komisariatit nr.4 | 74 M2 | 66.000.000 Leke

2+1, 74 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2018
6.600.000 leke

PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT,

21 DHJETORI Kompleksi Alba | 135 M2 | 117.450 Euro

Shitet 2+1 ,ndertim i ri, 135 M2, kati 4, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/05/2018
117.450,00 euro