Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RR. ALI DEMI

Te Azili i Pleqve ose sa kalon Maternitetin e Ri | 72 M2 | 56.000 Euro

Shitet 2+1, prane Materniteti te Ri me siperfaqe 72 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzitues 5 katesh , i rikonstruktuar dhe i mobiluar totalisht, punime extra, kondicioner, I veshur me grafiato., 72 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties. Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/07/2018
56.000,00 euro

KRISTAL CENTER

afer | 105 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament, 105 M2, kati 3, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke/muaj

RR. ARKITEKT SINANI

Te Ish Profarma | 103 M2 | 85.000 Euro

Apartament 2+1+gatim me vete+2WC+2Bllk, siperfaqe 103 m2, kati i 3 ne pallat 5 katesh ekzistues.Apartamenti disponon certifikatë pronësie, apartament me dritë natyrale., 103 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/07/2018
85.000,00 euro

TE OXHAKU

Buze rruges kryesore | 80 M2 | 86.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati I 7 në pallat te ri me ashensor, rregulluar me punime extra dhe i mobiluar, shtruar me parket dhe me ngrohje qendrore. Organizohet në dhomë ndenjeje, kuzhine gatimi , tualet, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi për femijë koridor dhe ballkon i inko, 80 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: - Reji Real Estate

Botuar më 17/07/2018
86.000,00 euro

RR. DIBRES

afer Prokurorise, Rr. Qemal Stafa | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 per zyre, ne pallat te Ri, kati 3 me ashensor, bosh, 2 tualete, ballkon, kondicioner, 115 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
35.000 leke

PRANE MINISTRISE TE JASHTME,

tek Brryli, | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 5, ashensor, pjeserisht i mobiluar, uje 24h.

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

MYSLYM SHYRI

perball Drejtorise se Policise | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Ap. 2+1, bosh, 3 ambiente ne total, kati i 3, pamje nga rruga kryesore, mundesi reklamimi, tualet, 1 ballkon, 2 dhoma te shtruara me parket, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
35.000 leke

RR. DURRESIT

prane Bllokut Ambasadave | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ap. 2+1, 3 dhoma ne total, kati 2, bosh, per banim ose zyre, ne total 3 ambjente dhe guzhina me vehte, tualet, ballkon, 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
30.000 leke

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë, 90 M2, garazh i një vile private, linjë elektrike dyfazore dhe trefazore.

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

RRUGA E DIBRES,

tek Selvia | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te ri, mobilim bashkohore, 2 tualete, 2 ballkone, kati 4 me ashesore., 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
50.000 leke