Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. E DIBRES

Te Selvia | 150 M2 | 650 Euro
Përshkrim

Siperfaqe 150 m2, apartamenti ndodhet ne aktin e 3-te me ashensor e administrim.Ne cmim perfshihen edhe 2 poste parkimi. Apartamenti ofron te gjitha kushtet dhe komoditetet, AC, Lavastovilje, pastrim, administrim, i shtruar me parket., 150 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Mslym Shyri 100 nha unaza te Bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr. e Dibres, Te Selvia, 150 M2, 650 euro
3 ambjente, 2 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 3
1 ballkon, depo, vendparkim
650,00 euro/muaj

Botuar më 14/05/2018

Telefon
Email