Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON

Petro Nini | 70 M2 | 350 Euro

Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletu...

Botuar më 05/12/2019
350,00 euro

SUPER OKAZION!!!

UNAZA E RE | 148 M2 | 118.400 Euro

Super Apartament Luksoz 2+1 i Investuar Deri ne Detaj Unaza e Re!! i investuar, kubat...

Botuar më 03/12/2019
118.400,00 euro

BLLOK

Ruga Brigada VIII | 110 M2 | 600 Euro

JEPET APARTAMENTI ME QERA 2+1+ 2 TUALETE+2 BALLKONEPallati ri dhe me AshensorI Mobiluar, me kondicioner ne cdo dhome, 2 frigorifer, 1 lavasovilje Adresa: Blloku, Rruga Brigada e VIII, 110 M2, kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/12/2019
600,00 euro/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES 5 MAJ

Perball me tregun e Medresese | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, per banim ose biznes

Botuar më 12/12/2019
40.000 leke/muaj

YZBERISHT

Rr. Joklin Persi | 90 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2019
60.000,00 euro

UNAZA E RE

prane kompleksit Molla, | 94 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Asnje problem nga termeti. Punimet e brendshme jane nga me cilesoret parket, Sistem kapote dhe dopio xham. Me pamje nga Lindja cka mundeson ndricim natyral dhe diell. Me hipoteke

Botuar më 12/12/2019
70.000,00 euro

RR.DESHMORET E KOMBIT

prane Kinoklubit | 100 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet 2+1, 100 M2, 2 ballkone, me hipoteke

Botuar më 12/12/2019
5.000.000 leke

KOMBINAT

Rruga e Qelqit | 90 M2 | 58.000 Euro

Kombinat, Rruga e Qelqit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2 me Hipotek, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi me Diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 12/12/2019
58.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori di Bosko | 104.6 M2 | 90.000 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori Di Bosko, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 104.6 m2 , me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare), korridorr dhe ballkon, i gjithe me parket, orientimi Veri/Perendim, 104.6 M2, 2 banjo

Botuar më 12/12/2019
90.000,00 euro

FRESK

afer Restorant Fresku | 100 M2 | 50.000 Euro

Fresk, prane Restorant Freskut, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2 ku ne te cilat 20 m2 jane verande me Hipotek, kati 7 i fundit me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine ne vehte, 2 dhoma gjumi, tualet, verande, bosh, orientim me diell, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 12/12/2019
50.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

mbi eleonoren | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 110 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me mobilie te reja

Botuar më 12/12/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA FERIT XHAJKO

Restorant Durrsi | 95 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira aaprtament 2+1 prane restorant Durrsit, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funkasionalle, aaprtamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, Preferohen familjare ose student te rregullt., 95 M2, 4 ambjente, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 12/12/2019
30.000 leke/muaj
)