Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E ELBASANIT

RRUGA E ELBASANIT | 85 M2 | 260 Euro

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.Apartamenti eshte bosh, k...

Botuar më 27/01/2020
260,00 euro/muaj

BLLOK

Prane viles 31 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, i arreduar me kushte shume te mira bashkohore, 90 M2, 4...

Botuar më 25/01/2020
400,00 euro/muaj

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

ALI DEMI

TEK AZILI PLEQVE | 94 M2 | 79.900 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 94 M2, kati 2

Botuar më 28/01/2020
79.900,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 86.7 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1 ne Yzersiht . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te perbashket me gatimin dhe me dalje ne ballkone , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Pozicionohet ner kation e 5 te nje pallati te ri me ashensore . Per me shume info me kontaktoni ., 86.7 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/01/2020
60.000,00 euro

MISTO MAME

Misto Mame | 112 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1 ne misto mame . apartamenti eshte 112 m2 ne katin e 8 jo i fundit . Ka 2 tualete 2 doma gjumi 1 ballkon ., 112 M2, 6 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/01/2020
67.000,00 euro

UNAZE E RE,

prane Alfa Bank | 97 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 97 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar, totalisht e kompletuar, kondicioner. Jepet per familjare, jo studente.

Botuar më 28/01/2020
30.000 leke

BESIM ALLA MISTO MAME

Misto Mame | 93 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 2+1 i investuar ne misto mame . Apartamenti shiet bosh i pa mobiluar ., 93 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/01/2020
62.000,00 euro

RR. NJAZI MEKA

Perball gjimnazit Eqerem Cabej | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
300,00 euro/muaj

PALLATET AGIMI

Prane Ami Event | 100 M2 | 450 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me mobilje moderne ,cdo gje cilesore kati 4 sip.100m2 ,apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
450,00 euro/muaj

BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT

tek kullat binjake | 110 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 9

Botuar më 28/01/2020
1.100,00 euro

RR. "DON BOSKO",

perballe shkolles "Don Bosko", | 95 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
350,00 euro

VLORE

Perballe Komisariatit te policise | 85 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 2+1, 85 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
4.500.000 leke
)