Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

RR. "IRFAN TOMINI",

pallat me tulla te bardha, | 74 M2 | 64.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, me pamje nga dielli. Me hipoteke. Vend parkimi per makine.

Botuar me 22/09/2018
64.000,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 110 M2 | 95.000 Euro

Tek Komuna ,100m mbi lulishten shitet apartament2+1+2 me cmim Okazion per vendodhjen qe ka . Apartamenti eshte me planimetri perfekte ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Zona ku ndodhet eshte zona me e preferuar te Komuna . Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 110 M2, 2 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 22/09/2018
95.000,00 euro

TEK ZOGU I ZI,

perballe Ring Center | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 9, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, garazh

Botuar me 22/09/2018
45,00 euro/muaj

VLORE , LAGJIA RILINDJA , RRUGA MISTO MELE , * ISH TREGU I ORIZIT

Perball shkolles 24 Maj | 90 M2 | 20.000 Leke

Godin 2 kateshe , kati i pare ka dy dhoma gjumi -nje dhom ka 3 krevate per te fjetur tjetra ka 2 krevate , sallon ndenje menjan ..guzhin menjan dhe 1 banjo, e pershtatshme per 5 persona , PER STUDENT., 90 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 22/09/2018
20.000 leke/muaj

TEK PROKURORIA TIRANES, RRUGA HAXHI DALLIU

Prane supermarket kmy | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1 totalisht I mobiluar modern, 90 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore. Banjo me dritare

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 100 M2 | 130.000 Euro

Super Apartament , Myslym Shyri, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, • I investuar • Orienti mJug-Lindje-Perëndim.

Botuar me 22/09/2018
130.000,00 euro

NE QENDER

Prane 15 - Kateshit | 100 M2 | 350 Euro

Ne qender, Jepet Me Qira Dupleks 2+1+2, 100 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti organizohet nga 2 dhoma, nje dhome ndenje kuzhina, ballkoni dhe dy tualete. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore

Botuar me 22/09/2018
350,00 euro/muaj

5 MINUTA LARG FAKULTETIT TE MJEKSIS

posht spitalit amerikan | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 2+1+2banjo me mobilim shume te mire ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke/muaj

QENDRA KRISTAL

afer | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 85 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 22/09/2018
400,00 euro/muaj

MATERNITETI I RI

Materniteti i Ri | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Materniteti i Ri. Apartament me nje siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, i shtruar totalisht ne pllake. Super mobilim, ne menyre shume bashkekohore. Cmimi: 300 Euro/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Eljonin ne numrin 0672049600, 100 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 22/09/2018
300,00 euro/muaj