Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. ALI DEMI

Te Azili i Pleqve | 72 M2 | 56000 Euro
Përshkrim

Okazion!!!! Shitet apartament 2+1, 72 m²me punime extra dhe i mobiluar me cdo gje, ajer i kondicionuar ne cdo dhome, veshje kapote nga jashte kunder lagaeshtiresApartamenti është i organizuar në sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor katror, ballkon, banjo. Disponon çertifikatë pronësie., 72 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
RR. Ali Demi, Te Azili i Pleqve, 72 M2, 56.000 euro
4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 1
1 ballkon, vendparkim, kopesht
56.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon
Email