Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ",

prane Hipotekes | 121 M2 | 133.100 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 13, totali i kateve 16, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re, ne nje kompleks te ri multifunksional

Botuar më 13/12/2018
133.100,00 euro

TIRANA E RE

afer sheshit Wilson | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 13/12/2018
400,00 euro

RR. "18 SHTATORI"

mbi Universitetin "Eqerem Çabej" | 70 M2 | 5.700.000 Leke

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/12/2018
5.700.000 leke

UNAZA E RE

Astir | 139 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1, 139 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/12/2018
67.000,00 euro

PAS AMBASADES GJERMANE

RRUGA FREDERIK SHIROKA | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 13/12/2018
30.000 leke

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, orientim shume i mire,me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

YZBERISHT

shitet 2+1 | 86 M2 | 550 Euro

Kati 8, uje dhe drita 24h, 86 M2, ashensor, e pabanuar.

Botuar më 13/12/2018
550,00 euro

FRESKU

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. | 94 M2 | 52.000 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 94 m2. Apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete (njëri me dritare) • Ballkon Detaje të tjera • Bosh •Totalisht I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral, 94 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/12/2018
52.000,00 euro

FRESKU

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. | 98 M2 | 57.000 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim, me sipërfaqe totale 98.6 m2. Apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete (njëri me dritare) • Ballkon Detaje të tjera • Bosh •Totalisht I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral, 98 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/12/2018
57.000,00 euro

NE BLLOK

Tirane | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament i ndodhur ne nje zone te preferuar te tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistus, i restauruar totalisht dhe i mobiluar bashkekohor, me cdo pajisje elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire dhe i shtruar me parket., 90 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/12/2018
400,00 euro