Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. 3 DESHMORET

ne pallat te ri, prane stacionit te autobuzit ne Yzberisht | 85 M2 | 50000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. 3 Deshmoret, ne pallat te ri, prane stacionit te autobuzit ne Yzberisht, 85 M2, 50.000 euro i padiskutueshem
Pjeserisht i mobiluar
Përshkrim

Shitet 2+1 ne pallat 6 katesh, i cili ka 1 kat garazh, 1 kat dyqane, kati 5, 1 ballkon te madh me pamje nga Dajti,1 banjo e madhe me dritare, 85 M2, pjeserisht i mobiluar, kuzhina e gatimit dhe dhoma e gjumit matrimonial, e shtruar me parket, grila dhe rrjeta kunder insekteve ne dritare dhe dyer, me ashensor, orjentimi Juglindje

50.000,00 euro

Botuar më 13/01/2019

Telefon