Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

RRUGA RESHIT PETRELA, TIRANA, ALBANIA

Ish Stacioni i Trenit | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,totalisht i mobiluar,ne zonen me te kerkuar te kryeqytetit Tek Pallatet Usluga {afer isht stacionit te trenit} me akses te menjehereshem ne  institucione, rruge kryesore,  Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati  orientim Lindje,me ndricim natyral gjithe diten. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e gatimiit,2 dhoma gjumi, 1 tualet,nje ba, 100 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/08/2019
400,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Pallati me shigjeta | 96 M2 | 250 Euro

Jepet apartament 2+1+2 me qira, perballe kompleksit "Delijorgji" te pallati me shigjeta. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me orientim Veri - Lindje - Perendim, orientim i cili mundeson drite dhe diell gjate gjithe dites. Jepet i Mobiluar si ne foto. Organizohet nga: 1 sallon me guzhinen e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe nje ballkon. Çmimi eshte i negociushem., 96 M2, 2 banjo

Botuar më 21/08/2019
250,00 euro

MARIKAJ

TE PALLATET NE QENDER | 135 M2 | 7.000.000 Leke

Shiten dy hyrje 2+1 dhe 1+1, 135 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/08/2019
7.000.000 leke

RRUGA 5 MAJI

PERBALLE ME CONCORD CENTER | 100 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rr 5 Maji perballe me Concord Center.Apartamenti organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet si dhe nje ballkon. Eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.Ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor ne katin e 4.Disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2019
320,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 92 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 92 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/08/2019
35.000 leke/muaj

TEK PARKU RINIA

pallatet Shallvare | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 5, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, shtese kati

Botuar më 21/08/2019
35.000 leke

RR. PANDI DARDHA

Prane Universitetit Zonja e Keshillit te mire | 89 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 89 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2019
300,00 euro/muaj

RR. HAMDI GARUNJA

Liqeni i Thate | 118 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 118 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, me certifikate pronesie

Botuar më 21/08/2019
85.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Pallati i Globe, perballe kompleksit Delijorgji | 106 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 106 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2019
35.000 leke/muaj

NGJITUR ME RING CENTER, TEK ZOGU ZI,

siper Le Bom, | 100 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 dhoma, ballkon, me hipoteke.

Botuar më 21/08/2019
140.000,00 euro