Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E QELQIT KOMBINAT

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

SHITET URGJENT PER ARSYE EMIGRACIONI !!!! RR. VANGJEL CAPO

perballe komisariatit nr 4, prane Kinostudjos | 87 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 2+1, 87 M2, kati 5, pallat ekzistues, me dokumenta te rregullta, me certifikate pronesie

Botuar me 24/10/2018
5.500.000 leke

OKAZION APARTAMENT + GARAZHD

PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI | 120 M2 | 49.900 Euro

Ne Durres prane shkolles Eftali Koci SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe eshte pjeserisht i mobiluar. Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje garazhd per 2 autovetura me siperfaqe 32 m2 si dhe nje kopesht i vogel qe mund te perdoret si ambjent i gjelberuar ose si bace. Apartamenti dhe garazhdi gezojne Certifikate Pronesie., 120 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond real estate

Botuar me 24/10/2018
49.900,00 euro

OKAZION KOMPLESI TOWER BRDGE 3

MBI SHKOLLES SE BASHKUAR TE RAJONI 4 | 96 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me cmim okazion ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne kompleksin TOWER BRIDGE 3 nga firma e mirenjohur ORION CONSTURION, KOMPLEKSI ndodhet ne rrugen e dibres posht kinostudios afer RAJONIT TE POLICIS 4 i ndodhur ne katin e 3 te nje pallati ne kte kompleks me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral, CMIMI NORMAL NGA NDERTUESI ESHTE ME 850EUROM2, 96 M2, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re - Diamond real estate

Botuar me 24/10/2018
70.000,00 euro

UNAZE

prane spitalit te femijeve | 120 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, kati 5, pallat i ri

Botuar me 23/10/2018
65.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane bllokut te ambasadave | 115 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 115 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 23/10/2018
400,00 euro

UNAZA E RE

Mbas kafe artistit | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, pallat i ri,kubature e rregullt,orgnizim shume i mire,ne proces hipotekimi

Botuar me 23/10/2018
55.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

prane ambasades Polake | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, me hipoteke, pallat ekzistues, punime cilesore

Botuar me 23/10/2018
70.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamise | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 4, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
110.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe kishes katolike | 160 M2 | 120.000 Euro

Shitet dublex (2+1) sip. 80m² +80m², 160 M2, + verande 70m²

Botuar me 23/10/2018
120.000,00 euro

TEK PROKURORIA E TIRANES

ne pallat i ri | 95 M2 | 78.000 Euro

Shitet 2+1, pamje Lindje - Perendim, 95 M2, kati 7

Botuar me 23/10/2018
78.000,00 euro