Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

afer ambasador 2 | 105 M2 | 105.000 Euro

Pallat i ri , zone e preferuar per banim, 105 M2, 2 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashen...

Botuar më 03/12/2019
105.000,00 euro

DON BOSKO

Kopleksi Vizion Plus | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1,80m2 i arreduar tek Kompleksi ''Vizion Plus'' 350euro ne muaj! Apartamenti ndodhet ne katin e tete ne njerin prej pallateve pjese e kompleksit "Vizion Plus", me ashensor dhe me nje hapesire prej 80m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon., 80 M2, 5 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
350,00 euro/muaj

QENDER

Rruga Barrikadave | 70 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, ne pallat egzistues, shume prane qendres, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
72.000,00 euro

RR. HAKI STERMILLI

mbrapa Komisariatit te ri | 112 M2 | 78.400 Euro

Shitet 2+1, 112 M2, kati 2 me hipoteke, e mobiluar, me sistem ngrohje. Lartesia e katit 3.10m. Me ashensore

Botuar më 10/12/2019
78.400,00 euro

RR. MILTO TUTULANI

ne bllok | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
0,02 euro

KODRA DIELLIT

mbi Qendren Kristal | 76 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, ne pallat te ri me punime bashkohore dhe cilesore, me hipoteke, ne gjendje shume te mire,, 76 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
65.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

prane liqenit artificial | 105 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 2+1 bosh ne pallat te ri, me hipoteke,, 105 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
103.000,00 euro

ALLIAS

RRUGA NIKO AVRAMI | 73 M2 | 50.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, kati 2, i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 10/12/2019
50.000,00 euro

ASTIR

tek rrethrrotullimi | 100 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar ne pallat te ri, me hipoteke, 100 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
72.000,00 euro

RR. BARDHYL

tek Brryli, tek Tirana Bank | 80 M2 | 10.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje, 2+1, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
10.000 leke/person

RRUGA E TELEFERIKUT

tek fresku | 90 M2 | 190 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 5, ashensor, ambjent gatimi, bosh, vetem k/bufe

Botuar më 10/12/2019
190,00 euro
)