Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Kastratin, prane rrotondos se pare | 88.3 M2 | 60.000 Euro

2+1, pjeserisht i mobiluar, orientim lindje, me pamje nga rrotondo, 88.3 M2, kati 4, ...

Botuar më 17/08/2019
60.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

FERIK XHAJKO

Afer ish Restorant Durresit | 100 M2 | 300.000 Leke

Jepet me qera shtepi, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/08/2019
300.000 leke

RR. "5 MAJI",

tek Concord Center | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 4, me hipoteke

Botuar më 19/08/2019
80.000,00 euro

RR. "PANDI DARDHA",

ne Laprake | 90 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 19/08/2019
70.000,00 euro

RR. FERIT XHAJKO

mrapa Restorant Durresi-t | 140 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 140 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, + 1 muaj parapagim

Botuar më 19/08/2019
350,00 euro

RR. "DON BOSKO"

prane Shkolles Qazim Turdiu, kulla 7 | 70 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 19/08/2019
55.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Kompleksi FZ Construction | 80 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 80 M2, kati 3.Pallat i ri me hipoteke.Punime dhe kompletim super cilesore.

Botuar më 19/08/2019
80.000,00 euro

RRUGA "ABDYL FRASHERI"

Te Libri Universitar | 68 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 68 M2, kati 4, i mobiluar, Leket per nje vit ne dore

Botuar më 19/08/2019
350,00 euro

PRANE SELVISE

Ne fillim te rruges 4 Deshmoret | 77 M2 | 84.700 Euro

Shitet apartament 2+1+verande, 77 M2, + 64 M2 verande.Kati 3.Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 19/08/2019
84.700,00 euro

PRANE OXHAKUT

te Shkolles Bashkuar, 100 metra mbi Xhamine Xhurra | 76 M2 | 57.000 Euro

Shitet 2+1, 76 M2, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat i v.2000. Hipoteke.Ka k/bufe, Furre, pianur, lavastovilje, frigorifer, dhome gjumi. Mundesi parkimi. Zone e shkelqyer dhe banore shume te rregullt. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 19/08/2019
57.000,00 euro

SAPO KALON SHKOLLEN E BASHKUAR

Tek Komisariati nr 4 | 78 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 2 +1, 78 M2, kati 5.Pallat ekzistues me hipoteke.Hyrje e restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 19/08/2019
49.000,00 euro