Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E FRESKUT

Fresk | 104 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 5 katesh ne nje zone mjaft te qete. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime mjaft cilesore. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie., 104 M2

Botuar më 16/07/2018
54.000,00 euro

JEPET ME QIRA PRANE ZONES SE ISH-BLLOKUT

Ish-Blloku | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 prane zones se ish bllokut. Apartamenti eshte i perbere prej 2 dhomash gjumi, 2 banjo,1 depo, 1 dhome ndenje dhe dy ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar., 120 M2

Botuar më 16/07/2018
650,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 174 M2 | 4 Euro

Jepet me qera per zyra ose banim ap, 174 M2, kati 8, 2 banjo, Mund te jepet dhe me sip. 95m². Çmimi

Botuar më 16/07/2018
4,00 euroÇmimi/m2

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 115 M2 | 149.500 Euro

Shitet 2+1, 115 M2, kati 8, 2 banjo, me hipoteke. Shume te pershtatshem dhe per aktivitet privat

Botuar më 16/07/2018
1.300,00 euro/m2

RR."QEMAL STAFA"

tek Selvia | 109 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 109 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
300,00 euro

21 DHJETORI

Inxhinieria e Ndertimit, Kompleksi "KONTAKT" | 95 M2 | 300 Euro

Apartament i kompletuar, Pozicioni Jug-Lindje, 95 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, JEPET ME QERA DUKE FILLUAR NGA 1 GUSHT 2018

Botuar më 16/07/2018
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Perballe kompleksit ORKIDEA | 95 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti i mobiluar, 95 M2, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
35.000 leke/muaj

NE FUND TE FUSHES AVIACIONI

rr. “Ana Shllaku” | 100 M2 | 30.000 Leke

2+1, 100 M2, i mobiluar, parkim per makine

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

UNAZA E RE, 2 ROTONDOT

Kompleksi Molla | 121.8 M2 | 66.990 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , Cmim okazion vetem 550Euro per m2.Kati 7 banim i parafundit . Apartamenti ka organizim shume te mire ,2 tualete te dyja me dritare. Hapesira te bollshme dhe disponon te gjitha orientimet kryesore.121.8m2 66990Euro., 121.8 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
550,00 euro/m2

RR. "DURRESIT",

ngjitur me ambasaden Jugosllave, | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 3, hyrje e rregulluar dhe totalisht e mobiluar,

Botuar më 16/07/2018
35.000 leke