Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “MYSLYM KETA”

Kafja e Rremes, 50m nga rruga kyesore | 121 M2 | 72600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. “Myslym Keta”, Kafja e Rremes, 50m nga rruga kyesore, 121 M2, 72.600 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shiten ap.3+1, 121 M2, 121m², 2+1, 87m² dhe 1+1, 68.4m², kate te ndryshme, me ashensor, me hipoteke te rregullt, punime cilesore. Me parim jashtene. Cmimi

600,00 euro/m²

Botuar më 16/04/2019

Telefon