Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

LAPRAKE

Rr.Dritan Hoxha | 110 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+`1,ndodhet ne katin e 7, ne pallat te ri me ashensor,i mireadministruar.Apartamenti ka organizim te rregullt te ambienteve,dhe hapesira te bollshme qe e bejne dhe me te thjeshte mobilimin.Orientim lindje-jug-perendim.Perfshihet dhe nje vend parkimi.Me hipoteke.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni., 110 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Kuzhine e ndare vecmas.Dhome gjumi me parket,dhome gjumi e shtruar me pllake mermeri.

Botuar më 07/07/2020
90.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz

Botuar më 07/07/2020
320,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz mobilim I ri dhe bashkohor, Ka 3 kondicionere Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 07/07/2020
320,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Vila L | 95 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira 2+1+2 Kati 6 Pjeserisht i mobiluar I pa banuar Astir Vila L Çmimi: 30,000 Lekë, 95 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
30.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 110 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 110 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pjeserisht I mobiluar, Uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 07/07/2020
16.000 leke/muaj

KIKA 1

Kika 1, Komuna e Parisit | 105 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament tek Kika 1, Komunae Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, 2+1 , siperfaqe 105 m2. Cmimi 105 mije Euro, 105 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjencia imobilare Prona ground Solution

Botuar më 07/07/2020
105.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

tek Xhamia Tabakeve | 96 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+1 tualet me dritare. Sip, 96 M2, kati 3. Pallat i ri me ashensor. Apartament ikompletuar totalisht.

Botuar më 07/07/2020
300,00 euro/muaj

BUZE RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Albtelekomi | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1. Sip, 70 M2, kati 4. Pallat eksiztues. E restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 07/07/2020
400,00 euro/person

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Maternitetit | 116 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1,ne katin e 5,pallat i ri me ashensor, me nje sip te madhe prej 116 m2, bosh .Cmimi 300 Euro., 116 M2

Botuar më 07/07/2020
300,00 euro/muaj

QENDER, RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesis | 112 M2 | 120.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, sip 112 m2 me Hipoteke, kati 7, ashensor, punime extra cilesore, gips, dritare dopio xham, grrila, dy dhoma gjumi, dy ballkone, parket, sallon i madhper ndenje gatim ngrenie, dy tualete ( bje me dritare ), mobiluar totalisht shume mire. Shitet per arsye emigrimi, me mobilim i padiskutueshem ( nuk shitet me kredi ) ose bosh., 112 M2

Botuar më 07/07/2020
120.000,00 euro
)