Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

TE VARRI I BAMIT

Te Karburant Elda | 83 M2 | 67.000 Euro

Apartament për shitje 2+1+WC+Bllk, Dhomat kanë hapësira mjaft të mira dhe janë kuadrat, gatim më vete, tualet me dritare.I saporikonstruktuar me punime shumë të mira, Ka hapësira mjaft të mira e dritë, Orientim jug-lindjeMe çertifikatë pronësie., 83 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 14/12/2018
67.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

Prane BKT | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 dhoma gjumi+living+ gatim me vete+2 tualete njeri me dritare+BallkonApartamenti ndodhet ne katin e 4-rt banim, me ashensor e administrimOfrohet i mobiluar totalisht shume mire, kondicionerPreferohen njerez te rregullt dhe familjarDy muaj parapagim, lirohet ne fund te dhjetorit, 90 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 14/12/2018
40.000 leke/muaj

KOMBINAT,

RRUGA BABA TOMORRI | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/12/2018
18.000 leke

RR. “JORDAN MISJA”

rruga burgut | 62 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, brenda per brenda siperfaqja, 62 M2, kati 4, bosh. Me hipotek, rivleresim prone

Botuar më 14/12/2018
55.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

Bulevardi Zogu i pare | 115 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke. Orientimi perendim. . Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 115 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2018
120.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES

pallatet 1 Maji | 112 M2 | 110.000 Euro

Ne pallat te ri 7 katesh, shitet 2+1, (2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe+ambient gatimi dhe ngrenie+2banjo me dritare+ballkon), 112 M2, pa ashensor, shkallet me ndricim, kati 6.

Botuar më 14/12/2018
110.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane rruges kryesore | 107 M2 | 93.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke. Orientimi jug-lindje. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 107 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2018
93.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Spitalit Nene Tereza | 110 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , orientimi veri-lindje dhe me hapesira te bollshme.. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 110 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
72.000,00 euro

PORCELAN

tek kompleksi Xhura | 88 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 88 M2, kati 10, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, pamje nga jugu me diell gjithe diten, jo agjenci imobiliare

Botuar më 14/12/2018
58.000,00 euro

5 MAJI

prane Qendra Concord | 81 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Orientimi perendim. Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Info shtese, 81 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2018
67.000,00 euro