Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “HOXHA TAHSIM”,

tek Pazari Ri | 105 M2 | 126000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. “Hoxha Tahsim”,, tek Pazari Ri, 105 M2, 126.000 euro
Përshkrim

Shitet 2+1+2 banjo, 105 M2, me ballkon, me hipoteke, kati III. Telefonatat nga ora 8.00-13.00 dhe 16.00-21.00

1.200,00 euro/m²

Botuar më 16/05/2019

Telefon