Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 135.22 M2 | 120.000 Euro

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne ka...

Botuar me 08/10/2018
120.000,00 euro

RR. PJETER BOGDANI

Argjendari Pirro, Stadiumi Dinamo | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
40.000 leke/muaj

LAPRAKE

Prane spitalit ushtarak | 65 M2 | 39.000 Euro

Shitet 2+1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire, me certifikate pronesie, Uji dhe drita 24 ore

Botuar me 15/10/2018
600,00 euro/m2

RR. “XHON BELUSHI”, NE MES TE KODRES, MBRAPA INSITUTIT BERTHAMOR,

2-3 min larg stacionit te aubotusit te Porcelanit, | 108 M2 | 51.840 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 108 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, holl+kuzhine, korridor, 2 ballkone, me oxhak funksional, ne vend te qete dhe shume pamje, ajer te paster. Me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
480,00 euro/m2

RR.MYSLYM SHYRI

Prane karburant "Alpet" | 90 M2 | 8.700 Leke

Kerkohet nje vajze e punesuar per ndarje qeraje, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 15/10/2018
8.700 leke/person

RR. MIHAL GRAMENO

Prane Shkolles se Baletit | 98 M2 | 390 Euro

Jepet me qera 2+1, 98 M2, kati 4, ashensor, vendparkim, i mobiluar, Pallat i ri

Botuar me 15/10/2018
390,00 euro/muaj

RRUGA MUHAMED DELIU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 114.4 M2 | 55026.4 Euro

Shitet 2+1, 114.4 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke perfundimtare. Mund te adoptohet ne 3+1

Botuar me 15/10/2018
481,00 euro/m2

RRUGA BUBULINA

SHK.1/HYRJA 5 | 80 M2 | 50.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, pjeserisht i mobiluar, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
50.000,00 euro

LIQENI,

Kopshti Zoologjik | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 3 ambjente, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
1.000,00 euro/muaj

RRUGA DON BOSKO

Kerkoj apartament 2+1 | 80 M2 | 20.000 Leke

Te jete i mobiluar dhe ne kushte te mira, 80 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Qeraja e shtepise jo me shume se 200 mije lek

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Rezidenca Kika 2, tek Eco Market | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, preferohen te huaj, mundesi parkimi nen toke

Botuar me 15/10/2018
500,00 euro