Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, SHITET 3+1 ME HIPOTEKE!! PRANE VOLLGES,

buze detit, | 140 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 140 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, hyrje e rregulluar, punime cilesore. Me garazh personal per 3 makina. Dokumenta te rregullta hipotekore, çertifikate pronesie.

Botuar më 16/11/2018
100.000,00 euro

RR. “GEORGE W BUSH”

kullat Binjake, perballe Parlametit | 108 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1+2banjo, kati IV, 108 M2, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, me certificate pronesie. Sistem kamerash, internet.

Botuar më 16/11/2018
150.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”, PALLATET HAWAI,

kulla 1, | 80 M2 | 56.000 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, sip, 80 M2, kati 6, 2 ballkone, hyrje e rregulluar.

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

NE YZBERISHT

Rruga ''Tre Deshmoret'' | 85 M2 | 52.000 Euro

85 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

NE LAPRAKE, RRUGA MATI LOGORECI.

prane Spitalit Ushtarak | 65 M2 | 39.000 Euro

Shitet 2+1, 65 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire, me certifikate pronesie, Uji dhe drita 24 ore

Botuar më 15/11/2018
39.000,00 euro

TEK FRESKU, RRUGA MUHAMED DELIU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 114.4 M2 | 55026.4 Euro

Shitet 2+1, 114.4 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke. Mund te adoptohet ne 3+1. Uji dhe drita 24 ore , mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 15/11/2018
55.026,40 euro

LAGJA 13, ILIRIA, PLAZH

Hotel Florida | 72 M2 | 25.000 Euro

72 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/11/2018
25.000,00 euro

FRESK

Prane restorant Freskut | 100 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 100 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri,i investuar dhe i mobiluar totalisht

Botuar më 15/11/2018
55.000,00 euro

TEK ZGARA KORCARE

shitet 2+1 | 80 M2 | 80.000 Euro

Me shtese, 80 M2

Botuar më 15/11/2018
80.000,00 euro

DURRES

plazh, perballe me hotel Adriatikun | 72 M2 | 29.000 Euro

Shitet 2+1, 72 M2, kati 4, i mobiluar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/11/2018
29.000,00 euro