Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 13/02/2020
82.000,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO

shkolla Qazim Turdiu | 122 M2 | 75.000 Euro

Shitet aparatment 2+1+2, 122 M2, kati 4. Pallat i ri i vitit 2004 me hipoteke ,pa ashensor

Botuar më 21/02/2020
75.000,00 euro

NE ASTIR,UNAZE E RE

,pallatet Fratari | 98 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 98 M2, kati 8. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 21/02/2020
54.000,00 euro

RRUGA MARGARITA TUTOLANI

TIRANE E RE PRANE ME GJIMNAZIN PETRO NINI | 98 M2 | 40.000 Leke

ME QERA APARTAMENT 2+1 OKAZION. Organizim i rregullt, kompletuar dhe punime cilesore, 98 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i pershtatshem per familje, nje cift ose edhe per shtetas te huaj, kontaktoni per nje vizite ne prone

Botuar më 21/02/2020
40.000 leke/muaj

FRESKU

Fresku, ne rrugen e Dajtit | 98 M2 | 63.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit.Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 98.7m2.• Kati i 8 banim• Orientim lindje• Me hipotekApartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim, ballkon.Cilësime të tjera:• Ndërtim i ri.• Pjesërisht i mobiluar.• Me ashensor.Për ta vizituar na kontaktoni!, 98 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
63.000,00 euro

NE TIRANE TE RE

mbrapa shkolles Petro Nini | 76 M2 | 98.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ ambient gatimi me vete, 76 M2, kati 4. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht. Punime shume cilesore.

Botuar më 21/02/2020
98.000,00 euro

TE NERANXI

Perballe Ktheses se Myslym Shyrit | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament bosh vetem kondrabufe .sip75m2 kati 5 i rikonstruktuar nga e para pallat ekzistues buze rruge, 75 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2020
30.000 leke/muaj

ASTIR

tek 2 Palmat | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 3, ambjent gatimi, 1 ballkon, bosh, Preferohen familjar

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke

TEK ASTIRI

mbi Bojrat Doc Color, pallati i Bar OSLO | 100 M2 | 28.000 Leke

Buze rruges kryesore, me pamje nga Tirana, jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, me ashensor. I kompletuar. Preferohen familjare.

Botuar më 21/02/2020
28.000 leke

OKAZION LAPRAKE

PRANE FUSHES | 117 M2 | 87.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne laprake me siperfaqe 117m2 ne katine e 3 banimi ne nje pallat te sapo perfunduar dhe teper cilesor me termoizolim sistem kapot etj. apartamenti ka nje planimeti te rregullt me 2 dhoma gjumi nje sallon banjo, dhe 2 ballkone me hipoteke, 117 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2020
87.000,00 euro

RRUGA "MIHAL GRAMENO",

ngjitur me shkollen | 97.6 M2 | 84.912 Euro

Shitet 2+1, 97.6 M2, kati 4, 2 ballkone, Me dokumenta te rregullta. Pallat i ri

Botuar më 21/02/2020
84.912,00 euro
)