Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

QESARAK,

prane Lokal Qesarak | 90 M2 | 50000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Qesarak,, prane Lokal Qesarak, 90 M2, 50.000 euro
Kati 4
1 ballkon
Përshkrim

Shiten 2 ap. 2+1, 90 M2, kati 4, 1 ballkon, dhe ap. 2+1, sip. 115m², 2 banjo,kati VI. Çmimi 39.000 Euro dhe

5.000,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)