Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 17/12/2018
370,00 euro/person

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 102 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 13/12/2018
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Unaza E Re | 98 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
63.000,00 euro

PRANE 9-KATSHEVE, PRANE PROKURORISE SE PERGJITHSHME,

ne pallat te ri, | 137.5 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine me vehte, 137.5 M2, kati I banim, orientim Jug-Lindje. Me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
140.000,00 euro

LAGJA ALI DEMI,

tek kompleksi Matrix, | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, orientim J-P, me çertifikate pronesie.

Botuar më 18/12/2018
92.000,00 euro

UNAZA E RE

pallati bar oslo | 102 M2 | 72.000 Euro

Apartamenti ka kubature shume te mire pamje nga rruga kryesore orjentim lindje.apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor ndodhet ne nje nga pallate tme te mire te zones, lehtesishte e aksesueshme., 102 M2, 7 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/12/2018
72.000,00 euro

RRUGA "DON BOSKO"

“FIORI DI BOSCO” | 94 M2 | 90.000 Euro

Apartament i ri 2+1+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 106 m2, kati 3. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres. Perfundon ne Dhjetor 2018. sip., 94 M2, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
90.000,00 euro

BLLOK

te piceri Era | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/12/2018
400,00 euro

NE RRUGEN E "ELBASANIT"

PRANE PARKUT TE MADH TE TIRANES | 86.72 M2 | 180.000 Euro

Apartament 2+1+banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 103 m2, kati 3. Hipoteka ne proces., 86.72 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
180.000,00 euro

RR."MUHAMET GJOLLESHA"

mbrapa Shkolles Sabaudin Gabrani | 57 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 57 M2, e rivleresuar, me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
63.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA TEK RRUGA 5 MAJI

Apartamente me qera tek rruga 5 Maji | 87 M2 | 30.000 Leke

Apartamentet ndodhen tek rruga“5 Maji” Apartamentet janë të pozicionuar në katin e 1, 3 dhe 4 banim të një pallati të ri me sipërfaqe që varjojnë nga 63 m2 deri në 87 m2. Apartamentet janë të organizuar në 1+1 dhe 2+1, janë të pamobilura. Apartamentet janë të përshtatshëm edhe për zyra pasi kanë hyrje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Ambient gatmi •Ambient ndenjie 2 Dhoma • Tualet, 87 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/12/2018
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Mbas dy palmave | 72 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1, 72 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri,i mobiluar,i pa banuar,me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
52.000,00 euro

UNAZA E RE

perball vila L | 119.5 M2 | 70.000 Euro

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me koridor tualet me dritare orjentim jug dhe lindje.ka hapsire shume te bollshme e perhstatshme per dy kurora e mobiluar ne menyre bashkohore., 119.5 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/12/2018
70.000,00 euro