Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

TEK FABRIKA E BIRRES TIRANA

ne shtepi private | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
25.000 leke

RR. 5 MAJI

QENDRA CONCORD | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar, jepet per te huaj.

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SELVIA

Tek rruga “Dibres”, Shitet Super Apartament 2+1+2, me vendodhje Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. | 100 M2 | 120.000 Euro

Organizohet ne nje strukture perfekte,salloni i ndenjes,ambjenti i gatimit dhe ngrenies,2 dhoma gjumi me kubatur te rregullt, 2 tualete.Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Apartamenti ka orjentim jug-lindje qe e ben te ndricuar edhe te ngrohte gjat gjith kohes. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore., 100 M2, kati 4, ashensor, bosh, Apartamenti disponon dokumentacion te plote Hipotekor - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
120.000,00 euro

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

Prane sheshit Avni Rustemi | 120 M2 | 158.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqe 120.2 m², kati 1 ne pallat te ri, me ashensor, guzhine me vehte, 2 tualete, ballkon, 3 ambiente me parket, kondicioner, orientim me diell, mundesi konvertimi ne 3+1, shitet bosh., 120 M2, Property ID : 4121486 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
158.000,00 euro

DON BOSKO

afer bar Artistit | 95 M2 | 450 Euro

Don Bosko, prane Bar Artistit, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 95 m2, kati 4 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, parket. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare., 95 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
450,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

ne fund te rruges kryesore | 120 M2 | 180.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 03/12/2020
180.000,00 euro

ASTIRI

Prapa Alpha Bank | 98 M2 | 75.460 Euro

Shitet apartament 2+1+2 banjo talisht i mobiluar me parket kondicioner cdo dhome me pamje nga dielli me Hipotek, 98 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 03/12/2020
75.460,00 euro

PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE

Prane Rruges se Durresit | 80 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartamenti 2+1 prane Bllokut te Ambasadave. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine,2 dhome gjumi,si dhe tualet. Apartamenti eshte i mireorganizuar me nje kubatur te rregullt.Ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara per banim ku te ofrohen, 80 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
80.000,00 euro

ASTIR

bar uniku | 100 M2 | 220 Euro

2+1 kati 5, 100 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2020
220,00 euro/muaj

RRUGA E BOGDANEVE

afer shkolles Avni Rustemi | 95 M2 | 800 Euro

Rruga e Bogdaneve, prane shkolles Avni Rustemi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti orgnaizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, rinovuar se fundmi me arkitekt, shtruar i gjithi me parket, termoizolim.Garazh i perfshire ne cmim., 95 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
800,00 euro
)