Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 20/08/2018
480,00 euro/m2

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

NE QENDER TE TIRANES, RR. ‘BARRIKADAVE”,

tek 9-kateshet, qendra Turdiu Center, pallat i ri i sapo perfunduar, | 168 M2 | 3.024 Euro

Shitet ose jepet me qera ap, 168 M2, ashensor, kati fundit, orientim Lindje-Jug-Perendim. SHITET ME ÇMIM OKAZION! Çmimi qerase

Botuar më 20/08/2018
18,00 euro/m2

LAPRAKE, RR. “REXHEP PREZA”,

prane Minibashkise, | 65 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
24.000 leke

RR. “FREDERIK SHIROKA”, MBRAPA AMBASADES GREKE,

ne pallat te ri te sapo ndertuar, | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, hyrje e shtruar me parket, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me paisje te reja, tv Led, sistem ngrohje-ftohje ne cdo dhome, orientim nga Lindja. Jepet per familjar ose te huaj.

Botuar më 20/08/2018
400,00 euro

RR. “KOMUNA E PARISIT”,

kompleksi Kika nr 1, prane universitetit New York, | 90 M2 | 88.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 2, me hipoteke. Pallati ka nje oborr te qete te perbashket perpara tij si dhe ofron sherbime te tjera si: 2 supermarkete, bar/kafe, nje pik te Glob Center, etj

Botuar më 20/08/2018
88.000,00 euro

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 20/08/2018
480,00 euro/m2

TEK KODRA E DIELLIT

afer ish Eleonores | 90 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 3 pallat i ri 6 katesh me ashensor, hipoteke apartament mjaft cilesor

Botuar më 20/08/2018
700,00 euro/m2

MBI OXHAKUN E SHKOLLES

se Bashkuar, | 93.5 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, ambient gatimi me vehte, korridor, ballkon, sip., 93.5 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke. Pallat i ri, totalisht i rregulluar, k/bufe, kondicioner, vetrate, grila, rrjeta, uje 24h, orientim L-P, cdo ambient me drite dhe ajrim natyral

Botuar më 20/08/2018
62.000,00 euro

KAMEZ

ne qender kompleksi Arkensi | 101 M2 | 45.000 Euro

Shitet 2+1, 101 M2, kati 6, banim, me ashensor, pallat 8 katesh i mobiluar arkitekt, me orientimi nga jugu 2 ballkone, dokumenta te rregullta

Botuar më 20/08/2018
45.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

Perballe Prokurorise se Pergjitheshme | 113 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 113 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/08/2018
400,00 euro

21 DHJETORI

mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani | 74 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, kati 2, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, aneks, pallat ekzistues, e restauruar, me hipoteke, shitet me kredi bankare, nga vete pronari

Botuar më 19/08/2018
72.000,00 euro