Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Jepet me qera | 130 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Prane Shkolles se Baletit, Jepet me qera, 130 M2, 400 euro
Bodrum
Përshkrim

Apartament 2+1 me dy banja i mobiluar totalisht,sip, 130 M2, bodrum, kati 3, pallat i ri, hapsira te bollshme dhe me shume drite

400,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon