Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

SAUK, TEK RRETH RROTULLIMI,

para shkolles se Policise, | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati II, totalisht e mobiluar, uje dhe internet te perfshira ne cmim.

Botuar më 18/08/2018
20.000 leke

STACIONI TRENIT

pallati Usluga | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, e kompletuar.

Botuar më 18/08/2018
350,00 euro

QESARAK-TIRANE

prane rruges Kryesore, prane lokal Qesarak. | 128 M2 | 70.400 Euro

Shitet 2+1, 128 M2, Me hipoteke

Botuar më 18/08/2018
550,00 euro/m2

OKAZION! RRUGA IRFAN TOMINI

PAS DIPLOMAT 2 | 117 M2 | 62.000 Euro

Shitet urgjent apartament 2+1 + shtese 2 dhoma te vogla dhe tualet, 117 M2, kati 6, pallat i ndertuar ne vitin 1997 ne nje zone te mire, te qete. Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie

Botuar më 18/08/2018
62.000,00 euro

SULEJMAN PASHA

100 M PAS PIAZE | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke

TE VASIL SHANTO

perballe diplomat 1 | 130 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
130.000,00 euro

RRUGA VASO PASHA,

PAS PALLATEVE AGIMI, | 108 M2 | 194.400 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, shtepi e re, banjo me dritare, me hidromasazh, xhama me dy tre hapje, dopio xham, 108 M2, kati 4, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 17/08/2018
1.800,00 euro/m2

OKAZION TEK RR KAVAJES

ne fillim te Rr Him Kolli | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me mobilim bashkohor, ballkon, ashensor, kondicioner, 2 tualete, shtepi me hapsir, 100 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
350,00 euro

OKAZION TEK STACIONI TRENIT

afer Union Bank | 96 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 2+1 i mobiluar, 2 ballkone, 2 kondicionere ,ashensore ,kati 7, pagesa cdo 6 muaj, 96 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

OKAZION TEK KOMPLEKSI MAGNETIT

Nyja Betonit | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Ap 2+1 i mobiluar,ballkon,ashensor,2 ,kati 3, wc,depo ,kendi i vecuar, 110 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro