Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

JEPET ME QIRA PRANE ZONES SE ISH-BLLOKUT

Ish-Blloku | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 prane zones se ish bllokut. Apartamenti eshte i perbere prej 2 dhomash gjumi, 2 banjo,1 depo, 1 dhome ndenje dhe dy ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar., 120 M2

Botuar më 16/07/2018
650,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 174 M2 | 4 Euro

Jepet me qera per zyra ose banim ap, 174 M2, kati 8, 2 banjo, Mund te jepet dhe me sip. 95m². Çmimi

Botuar më 16/07/2018
4,00 euroÇmimi/m2

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 115 M2 | 149.500 Euro

Shitet 2+1, 115 M2, kati 8, 2 banjo, me hipoteke. Shume te pershtatshem dhe per aktivitet privat

Botuar më 16/07/2018
1.300,00 euro/m2

RR."QEMAL STAFA"

tek Selvia | 109 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 109 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
300,00 euro

21 DHJETORI

Inxhinieria e Ndertimit, Kompleksi "KONTAKT" | 95 M2 | 300 Euro

Apartament i kompletuar, Pozicioni Jug-Lindje, 95 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, JEPET ME QERA DUKE FILLUAR NGA 1 GUSHT 2018

Botuar më 16/07/2018
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Perballe kompleksit ORKIDEA | 95 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti i mobiluar, 95 M2, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
35.000 leke/muaj

NE FUND TE FUSHES AVIACIONI

rr. “Ana Shllaku” | 100 M2 | 30.000 Leke

2+1, 100 M2, i mobiluar, parkim per makine

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

UNAZA E RE, 2 ROTONDOT

Kompleksi Molla | 121.8 M2 | 66.990 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , Cmim okazion vetem 550Euro per m2.Kati 7 banim i parafundit . Apartamenti ka organizim shume te mire ,2 tualete te dyja me dritare. Hapesira te bollshme dhe disponon te gjitha orientimet kryesore.121.8m2 66990Euro., 121.8 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
550,00 euro/m2

RR. "DURRESIT",

ngjitur me ambasaden Jugosllave, | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 3, hyrje e rregulluar dhe totalisht e mobiluar,

Botuar më 16/07/2018
35.000 leke

FUNDI I RR. “5MAJI”,

ISH KOMBINATI MISHIT | 84 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 84 M2, i mobiluar, me parkim te garantuar, me oborr

Botuar më 16/07/2018
15.000 leke