Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

TEK 9 KATESHET, RR. “QEMAL STAFA”,

pallati Nila, perballe prokurorise se Pergjithshme, prane hotel Livia, | 104 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
40.000 leke

RR. RIZA CEROVA

TEK SHKOLLA | 104 M2 | 104.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, bosh, gjendja: e re, me certifikat pronesie

Botuar më 21/08/2019
104.000,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO"

prane armeve te Gjahut | 71.5 M2 | 57.200 Euro

Shitet 2+1, 71.5 M2, kati 5, pallat ekzistues, me hipoteke dhe rivleresim

Botuar më 21/08/2019
57.200,00 euro

NE ASTIR

Rruga "Ismail Qemali" Nd. 20, H. 43. Ap.21, Yzberisht-Kashar | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
20.000 leke

MEDAR SHTYLLA

tek mbikalimi , pallati colombo | 78 M2 | 5.460.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 78 M2

Botuar më 21/08/2019
5.460.000,00 euro

RR. PETI

Tirane | 99 M2 | 103.000 Euro

Shitet 2+1, 99 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/08/2019
103.000,00 euro

YZBERISHT

Prane KMY-se | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri , ne katin e peste me dy ashensora , ka nje soxhiorno te madhe , dy dhoma gjumi , nje banjo si dhe nje ballko te madh . Sistemi i apartamentit eshte me koridor shperndares, 107 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 11, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Dokumentacioni eshte i rregullt me orientim jug-perendim. Eshte i mobiluar dhe i paisur me te gjitha ne menyre moderne dhe te paperdorura .

Botuar më 21/08/2019
85.000,00 euro

PRANE KULLAVE TE ARABIT DHE MARKET VIVA

Bar Herdi, Alb Market | 1 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 1 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Nuk pranojme meshkuj

Botuar më 21/08/2019
20.000 leke/muaj

DURRES,

SHETITORJA TAULANTJA | 126 M2 | 270 Euro

Jepet me qera 2+1, 126 M2, kati 4, 3 ballkone, i mobiluar, me pamje nga deti

Botuar më 21/08/2019
270,00 euro

PRANE ASTIRIT

ne Unazen e re, Prane Bar Artisti | 108 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 108 M2, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Vetem familje te rregullta dhe per afat te gjate. Jo studenta. Garancia nje qera mujore. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 21/08/2019
28.000 leke/muaj